Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Ojcowizna - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 400 000 zł12 846 m² 108,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z którego wynika, że teren na którym jest położona w całości przeznaczona jest tereny zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka siedliskowa przy lesie Brzuza

Brzuza(Ojcowizna + 12 km)

180 000 zł9 400 m² 19,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni: 0,94 ha w otoczeniu lasów. Lokalizacja: działka jest zlokalizowana w gminie Łochów, w miejscowości Brzuza, powiat węgrowski, woj .mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Dąbrówka

Dąbrówka(Ojcowizna + 24 km)

24 052 000 zł85 900 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania jako ums - tereny zabudowy usługowej, magazynów i składów. Maksymalna powierzchnia zabudowy 60%, minimalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Adelin(Ojcowizna + 18 km)

337 000 zł2 250 m² 149,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka na sprzedaż w malowniczym Adelinie, gmina Zabrodzie! Na sprzedaż działka położona przy ul. Cedrowej w spokojnej i urokliwej okolicy, w otoczeniu zielonych lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Podgać

Podgać(Ojcowizna + 12 km)

79 000 zł920 m² 85,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Podgać, gm. Zabrodzie działki budowlane w zielonej okolicy z dobrym dojazdem do Warszawy Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, gdzie zamiast miejskiego hałasu słychać śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Gulczewo

Gulczewo(Ojcowizna + 15 km)

125 000 zł8 034 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w cichej i spokojnej okolicy z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym, ze względu na możliwośc zmiany planu zagospodarowania przestrzennego. W drodze dojazdowej takie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zazdrość

Zazdrość(Ojcowizna + 17 km)

139 000 zł1 075 m² 129,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1075 m2, objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę letniskową i zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ciółkowo Małe

Ciółkowo Małe(Ojcowizna + 24 km)

81 300 zł1 356 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 6 Działek o powierzchni od 1356 m2 do 2143 m2. Na teren zostały wydane warunki zabudowy na wybudowanie 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Teren lekko nachylony, dojazd ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie

Anastazew(Ojcowizna + 14 km)

190 000 zł9 600 m² 19,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 9600 m2,z czego około 2500m2 jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę letniskową. Jej wymiary wynoszą ok. 17.20m. szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wyspiańskiego

Tłuszcz(Ojcowizna + 25 km)

1 207 250 zł4 829 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w miejscowości Tłuszcz w powiecie wołomińskim w okolicy ulicy Wyspiańskiego. Rodzaj działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Przyjemna

Brańszczyk(Ojcowizna + 7 km)

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m , położona w malowniczej miejscowości Brańszczyk, powiat wyszkowski, zaledwie 60 km od Warszawy. Działka zachwyca pięknymi, dorodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ojcowizna

Ojcowizna,mazowieckie

220 000 zł2 900 m² 75,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z którego wynika, że teren na którym jest położona w całości przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij